پیگتیل فیبر نوری SC-UPC 3mm

OS1/OS2 (ITU-T G.652D), ITU-T G.657A1, ITU-T G.657A2 fibre types

 Semi tight buffered easy strip fiber

 Yellow color cable

 High reliability and small bend radius

  100%tested and recorded for insertion loss and return loss

IEC, EIA-TIA, RoHS Compliant

Simplex Fiber Optic Pigtail, 3 mm

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پیگتیل فیبر نوری SC-UPC 3mm”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پیگتیل فیبر نوری SC-UPC 3mm”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *